ALS80A752LM250
CAP ALUM 7500UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A752LM
ALS80A752LM250 Hakkında
KEMET ALS80A752LM250, 7500 µF kapasitanslı 250V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı şasi montajı için tasarlanmıştır. 105°C'de 8000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 32 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 10 kHz'de 20.6 A ripple akım kapasitesi barındırır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V