ALS80A564NP025
CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A564NP
ALS80A564NP025 Hakkında
KEMET ALS80A564NP025, 560000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu komponent, şasi montajı için vida terminalleriyle tasarlanmıştır. 8 mOhm ESR değeri ve 9 mOhm impedans karakteristikleriyle düşük frekans (100 Hz'de 26.8 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 27.5 A) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V