ALS80A472NF450
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A472NF450
ALS80A472NF450 Hakkında
KEMET ALS80A472NF450, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutu tasarımına sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 9000 saatlik yaşam süresi belirtir. ESR değeri 100Hz'de 39mOhm, empedansı 26mOhm olarak tasarlanmıştır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 10kHz'de 19.8A, düşük frekans ripple akımı 100Hz'de 12.9A'dir. Genel amaçlı elektrik devrelerine uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V