ALS80A433NF100
CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80A433NF
ALS80A433NF100 Hakkında
KEMET ALS80A433NF100, 43000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanan bu kondansatör, şasi üzerine vida terminal bağlantısı ile monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 13 mOhm ESR (100Hz'de) ve 12 mOhms impedans değerleri ile yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. 10 kHz'de 24.2 A ve 100 Hz'de 22 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanım için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 43000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V