ALS80A334QP040
CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A334QP
ALS80A334QP040 Hakkında
KEMET ALS80A334QP040, 330000 µF kapasitesinde, 40V rated voltage ile çalışan screw terminal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi bu kondansatör, güç kaynakları, inverters, motorlar ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 9000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. 6 mOhm ESR ve 8 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans (100 Hz'de 32.1 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 33.2 A) ripple akımlarını karşılayabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Screw terminal bağlantısı sayesinde kolay montaj ve demontaj işlemleri sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V