ALS80A332MF450
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A332MF
ALS80A332MF450 Hakkında
KEMET ALS80A332MF450, 3300 µF kapasitanslı, 450 V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 8000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. 50 mOhm ESR değeri ve 31 mOhms empedans ile düşük dirençli enerji depolama sağlar. Yüksek frekans ripple akımı 19.5 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 10.9 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V