ALS80A303NS200
CAP ALUM 30000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A303NS200
ALS80A303NS200 Hakkında
KEMET ALS80A303NS200, 30000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Şasi montajı için vida terminal bağlantısı bulunmaktadır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 15 mOhm ESR değeri ile 25.7 A (10 kHz) ripple akım kapasitesine ve 9000 saatlik ömür garantisine (105°C) sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, motorlar, transformatörler ve enerji dönüştürücülerde kullanılan yüksek kapasite kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 30000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V