ALS80A302KF350
CAP ALUM 3000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A302KF
ALS80A302KF350 Hakkında
KEMET ALS80A302KF350, 3000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile geliyor. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 7000 saat ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir performans sunmaktadır. 58 mOhm ESR değeri ve 35 mOhm empedans ile düşük direnç özellikleri vardır. 100 Hz'de 8,4 A, 10 kHz'de 14,3 A ripple akım kapasitesi bulunan bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve genel amaçlı elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 58mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V