ALS80A273QP200
CAP ALUM 27000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A273QP
ALS80A273QP200 Hakkında
KEMET ALS80A273QP200, 27000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim değerine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür değerine ve ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. ESR değeri 16mOhm (100Hz'de) ve impedansı 13mOhms'tir. 10kHz'de 27.6A ve 100Hz'de 22.5A ripple akım özelliklerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V