ALS80A272MF500
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80A272MF
ALS80A272MF500 Hakkında
KEMET ALS80A272MF500, 2700µF kapasitansı ve 500V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 8000 saatlik ömür ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 81mOhm ESR (100Hz'de) ve 60mOhm empedans değerleriyle düşük direnç özellikleri sunmaktadır. Yüksek frekans (10kHz) ripple akımı 18.2A ve düşük frekans (100Hz) ripple akımı 10.2A kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 81mOhm @ 100Hz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V