ALS80A243NW200
CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A243NW200
ALS80A243NW200 Hakkında
KEMET ALS80A243NW200, 24000µF kapasitanslı, 200V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısıyla chassis mount uygulamalarına uygun bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 18mOhm ESR değeri ve 14mOhms impedans ile düşük seri direnç özellikleri sunmaktadır. 10kHz'de 24.4A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin ömrü 105°C'de 9000 saattir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile değişken güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI suppression uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V