ALS80A223QM200
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A223QM200
ALS80A223QM200 Hakkında
KEMET ALS80A223QM200, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajında çalışan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Screw terminal bağlantı tipi ile Chassis Mount yapısında tasarlanan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 9000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ESR değeri 18mOhm @ 100Hz olup, 100Hz'de 20.6A, 10kHz'de 25.7A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V