ALS80A163QM250
CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A163QM
ALS80A163QM250 Hakkında
KEMET ALS80A163QM250, 16000 µF kapasitansı ile yüksek değerli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile ağır yük uygulamalarında kullanılmaya uygun, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit montaj sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 19 mOhm ESR ve 10 kHz'de 25.5 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, elektrik dönüştürücüler ve filtre uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V