ALS80A133QW400
CAP ALUM 13000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A133QW400
ALS80A133QW400 Hakkında
KEMET ALS80A133QW400, 13000 µF kapasiteli, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şase montajı için tasarlanmış vida terminalli radyal yapıda sunulmaktadır. 16 mOhm ESR değeri ve 11 mOhm impedansa sahip olup, 10 kHz'de 29.9 A, 100 Hz'de 21.6 A ripple akımını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömrüne sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V