ALS80A133NP250
CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80A133NP
ALS80A133NP250 Hakkında
KEMET ALS80A133NP250, 13000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. Şasi montajı için vida terminal bağlantısı kullanan radyal kutulu bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 9000 saat ömür değerine sahiptir. 100Hz'de 17.2A, 10kHz'de 22.6A ripple akımı taşıyabilir ve 100Hz'de 23mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi yüksek kapasitans değeri gerektiren endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V