ALS80A124NF063
CAP ALUM 120000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A124NF063
ALS80A124NF063 Hakkında
KEMET ALS80A124NF063, 120000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, ±20% tolerans ve 9mOhm ESR değerine sahiptir. Chassis mount tipi vida terminalli radyal kasa ile sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 9000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. 10 kHz'de 24.6A ve 100 Hz'de 23.2A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V