ALS80A113LM200
CAP ALUM 11000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A113LM
ALS80A113LM200 Hakkında
KEMET ALS80A113LM200, 11000 µF kapasiteli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısı ile ön görülmüş bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. 29 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri taşır. 8000 saat ömür garantisi 105°C'de sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans aralığında ve 20.6 A @ 10kHz ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V