ALS71U912NW450
CAP ALUM 9100UF 20% 450V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71U912NW
ALS71U912NW450 Hakkında
KEMET ALS71U912NW450, 9100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis monte edilir. 26mOhm ESR ve 18mOhm impedans değerleri düşük impedans gerektiren devreler için uygun özellikleri sunar. 10 kHz'de 27.4A ripple current kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V