ALS71U912NS500
CAP ALUM 9100UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71U912NS500
ALS71U912NS500 Hakkında
KEMET ALS71U912NS500, 9100µF kapasitansına ve 500V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallı radyal kutu tipi paketlemesiyle sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 20000 saatlik ömür özellikleri bulunan komponen, -40°C ile +85°C arasında güvenli şekilde çalışır. ESR değeri 32mOhm (100Hz) ve empedansı 25mOhm ile tasarlanmıştır. Yüksek frekans ripple akımı 27,9A (10kHz), düşük frekans ripple akımı ise 20,5A (100Hz)'tir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V