ALS71U752NS550
CAP ALUM 7500UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71U752NS550
ALS71U752NS550 Hakkında
KEMET ALS71U752NS550, 7500 µF kapasitansı ve 550V rated voltajı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tasarımı ile endüstriyel ve güç uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. 20000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 63 mOhm ESR değeri ve 25.7 A ripple current kapasitesi (10 kHz) sayesinde güç kaynakları, UPS sistemleri, güç dönüştürücüleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 100Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V