ALS71U512NJ500
CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71U512NJ500
ALS71U512NJ500 Hakkında
KEMET ALS71U512NJ500, 5100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, chassis monte tipi vida terminalleri bulunmaktadır. ±20% tolerans ve 55mOhm ESR değerine sahiptir. 85°C'de 20000 saat ömür süresi belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışır. 10 kHz'de 21.7A ripple akımı taşıyabilmektedir. Güç kaynakları, enerji dönüştürücüler, endüstriyel uygulamalar ve yüksek voltajlı genel amaçlı devreler için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V