ALS71U333NS200
CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71U333NS200
ALS71U333NS200 Hakkında
KEMET ALS71U333NS200, 33000µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal kasa tipinde vida terminalleri ile teçhiz edilen bu kondansatör, chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 15mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri taşır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 20000 saat ömür garantisi sunar. 100Hz'de 25.4A ve 10kHz'de 29.9A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. ±20% tolerans değeri ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V