ALS71U203NW250
CAP ALUM 20000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71U203NW
ALS71U203NW250 Hakkında
KEMET ALS71U203NW250, 20000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V voltaj derecelendirilmesi ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantı tipi ve şasi montajı özellikleri sayesinde sanayi uygulamalarında yerleştirilmesi kolaydır. 18mOhm ESR değeri ile düşük direnç özelliği gösterir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında, 85°C'de 20000 saatlik ömrü ile genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V