ALS71U153NT400
CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71U153NT400
ALS71U153NT400 Hakkında
KEMET ALS71U153NT400, 15000µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tasarımıyla endüstriyel uygulamalara ve genel amaçlı kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 16mOhm ESR @ 100Hz ve 12mOhms impedans değerleriyle sahip olan bu kondansatör, yüksek ripple current kapasitesi (30.6A @ 10kHz) ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI suppression uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklığı aralığında 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi garantisiyle uzun süreli kullanıma elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V