ALS71U133NS400
CAP ALUM 13000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71U133NS400
ALS71U133NS400 Hakkında
KEMET ALS71U133NS400, 13000 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile yüksek kapasitif uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount radial konfigürasyonda vida terminalleri ile monte edilir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 18 mOhm ESR değeri ve 12 mOhms impedansı düşük frekans filtreleme için uygundur. 29.8A @ 10kHz ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kararlı çalışma sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V