ALS71P914NT025
CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71P914NT
ALS71P914NT025 Hakkında
KEMET ALS71P914NT025, 910000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunar. 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi bulunur. Düşük ESR değeri (6 mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (34.9 A @ 10 kHz), güç kaynakları, dc-dc konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmasını uygun kılar.
Applications General Purpose
Capacitance 910000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V