ALS71P153NT400
CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71P153NT400
ALS71P153NT400 Hakkında
KEMET ALS71P153NT400, 15000 µF kapasitansına ve 400V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleriyle donatılmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 20000 saatlik ömür (85°C'de) ile endüstriyel ve güç elektronik sistemlerinde güvenilir çalışma sağlar. 16mOhm ESR değeri ve 30.6A ripple akımı kapasitesi (-40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığında), yüksek akım uygulamalarında ve güç kaynakları, enerji dönüştürücüleri ile DC-link filtresi uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V