ALS71P103NP350
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71P103NP
ALS71P103NP350 Hakkında
KEMET ALS71P103NP350, 10000µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 24mOhm ESR değeri ile düşük direnç karakteristiği, 26.2A ripple akım kapasitesi (@10kHz) ile yüksek frekans uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% kapasitans toleransı ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V