ALS71H911DA250
CAP ALUM 910UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H911DA250
ALS71H911DA250 Hakkında
KEMET ALS71H911DA250, 910 µF kapasitansına sahip 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutu paketi ile sunulmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 11000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. ESR değeri 100 Hz'de 256 mOhm, düşük frekans ripple akımı 3.6 A @ 100 Hz ve yüksek frekans ripple akımı 6.9 A @ 10 kHz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 910 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 256mOhm @ 100Hz
Impedance 166 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V