ALS71H822NJ350
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H822NJ
ALS71H822NJ350 Hakkında
KEMET ALS71H822NJ350, 8200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, vida terminalli şasi montajı destekler. ESR değeri 29mOhm @ 100Hz ve 19mOhms impedans ile stabilize güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarına uygundur. 85°C'de 20000 saat ömür garantisi ile güvenilir çalışma sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 23.8A @ 10kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V