ALS71H821DE450
CAP ALUM 820UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H821DE
ALS71H821DE450 Hakkında
KEMET ALS71H821DE450, 820 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıya ve chassis mount tipi yapıya sahip olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 11000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 100Hz'de 211 mOhm, impedansı ise 133 mOhm'dur. Yüksek frekansda (10 kHz) 8.9A ve düşük frekansda (100 Hz) 4.3A ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 211mOhm @ 100Hz
Impedance 133 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V