ALS71H751DB350
CAP ALUM 750UF 20% 350V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71H751DB350
ALS71H751DB350 Hakkında
KEMET ALS71H751DB350, 750 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime sahip bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile +85°C arası) çalışabilir ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Chassis mount tipi vida terminalleriyle monte edilir. 85°C'de 11.000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ESR değeri 224mOhm (100Hz'de) ve impedans 131mOhm'dur. Yüksek frekans ripple akımı 8A (10kHz) ve düşük frekans ripple akımı 3.8A (100Hz) kapasitesiyle endüstriyel ve ticari güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 224mOhm @ 100Hz
Impedance 131 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V