ALS71H621DB400
CAP ALUM 620UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H621DB400
ALS71H621DB400 Hakkında
KEMET ALS71H621DB400, 620 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V nominale gerilim için tasarlanmış, ±20% toleransla üretilmiştir. Şasi montajı için vida terminallerine sahiptir ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 11000 saat ömür süresi sağlar. ESR değeri 100 Hz'de 250 mOhm, impedansı 142 mOhm'dur. Yüksek frekans ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 7,8 A, düşük frekans ripple akım kapasitesi 100 Hz'de 3,5 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, radyal kutulu bu kondansatör, güç kaynakları, filtrele devreleri ve enerji depolama sistemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 620 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 142 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V