ALS71H562NP500
CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H562NP
ALS71H562NP500 Hakkında
KEMET ALS71H562NP500, 5600 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) güvenilir performans sağlar. 20000 saatlik ömür garantisi 85°C'de, 49mOhm ESR değeri ve 24A ripple current kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında tercih edilir. Genel amaçlı güç kaynağı, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V