ALS71H561DE550
CAP ALUM 560UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H561DE550
ALS71H561DE550 Hakkında
KEMET ALS71H561DE550, 560µF kapasitanslı, 550V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassi montajı için vida terminalli radyal kasa tasarımı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 11000 saat ömür garantisine sahiptir. 791mOhm ESR ve 689mOhm impedans değerleriyle düşük frekans (100Hz'de 3.5A) ve yüksek frekans (10kHz'de 6A) ripple akım özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 791mOhm @ 100Hz
Impedance 689 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V