ALS71H512LM400
CAP ALUM 5100UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H512LM
ALS71H512LM400 Hakkında
KEMET ALS71H512LM400, 5100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile equipt edilmiştir. ±20% tolerans içinde üretilen ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 19000 saat ömür garantisine sahiptir. 36 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği taşır. Ripple current kapasitesi 100 Hz'de 14.5 A ve 10 kHz'de 23.5 A olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanıma uyundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V