ALS71H471DB500
CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H471DB
ALS71H471DB500 Hakkında
KEMET ALS71H471DB500, 470 µF kapasitanslı, 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallı radyal kutulu tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ve 11000 saat ömür süresi 85°C'de sağlanmaktadır. ESR değeri 531 mOhm @ 100Hz, impedansı 399 mOhms olarak belirlenmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışır. Yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 6 A ripple akım kapasitesi 10 kHz'de, 3.1 A ripple akım kapasitesi 100 Hz'de mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 531mOhm @ 100Hz
Impedance 399 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V