ALS71H432QC400
CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H432QC400
ALS71H432QC400 Hakkında
KEMET ALS71H432QC400, 4300 µF kapasitansı ve 400 V nominal gerilim değerinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile donatılmış, radial can paketlemesinde sunulur. ±20% tolerans içerisinde üretilmiş bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 48 mOhm ESR değeri ve 31 mOhm empedans ile düşük direnç karakteristiğine sahiptir. 100 Hz'de 12.4 A ve 10 kHz'de 18.1 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekansı uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V