ALS71H361DA500
CAP ALUM 360UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H361DA
ALS71H361DA500 Hakkında
KEMET ALS71H361DA500, 360 µF kapasitans değerine sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajlı tasarımı ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile 11000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. 691 mOhm ESR değeri ve 5.1 A ripple akım kapasitesi (10 kHz) ile enerjisi depolamak, yüksek voltajlı devrelerde filtrasyonu ve stabilizasyonu sağlamak için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 360 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 691mOhm @ 100Hz
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V