ALS71H334MF025
CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H334MF
ALS71H334MF025 Hakkında
KEMET ALS71H334MF025, 330000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Vida terminalleri ile şasi üzerine monte edilir. ESR değeri 100Hz'de 9 mOhm olan bu kondansatör, 10kHz'de 29A ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 19000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç yönetimi devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V