ALS71H332MF500
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H332MF
ALS71H332MF500 Hakkında
KEMET ALS71H332MF500, 3300µF kapasitansı ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile donatılmış bu komponent, 77mOhm ESR değeri ve 58mOhms impedans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 19000 saat ömrü garanti eder. 10 kHz'de 19.7A ve 100 Hz'de 12.3A ripple current kapasitesine sahip kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, filtre uygulamaları ve yüksek voltaj devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 100Hz
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V