ALS71H332KF350
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71H332KF
ALS71H332KF350 Hakkında
KEMET ALS71H332KF350, 3300 µF kapasitesi ve 350V rated gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj için vidali terminal bağlantısına sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 18.000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 59 mOhm ESR değeri ve 36 mOhm impedans ile düşük direnç özellikleri barındırır. Yüksek frekans ripple akımı 16.2A @ 10 kHz ve düşük frekans ripple akımı 9.7A @ 100 Hz kapasitesindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V