ALS71H302KF400
CAP ALUM 3000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H302KF
ALS71H302KF400 Hakkında
KEMET ALS71H302KF400, 3000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç elektronikleri, şarj devrelerine, filtre uygulamalarına ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount şeklinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 85°C sıcaklıkta 18000 saat ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 16.3A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. ESR değeri 60mOhm (100Hz) ve impedansı 36mOhms'tir. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında güvenli olarak kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V