ALS71H202KF500
CAP ALUM 2000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H202KF
ALS71H202KF500 Hakkında
KEMET ALS71H202KF500, 2000 µF kapasitesi ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile sağlanmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 18000 saat yaşam süresi ile uzun ömürlü çalışma sağlar. 100Hz'de 134mOhm ESR ve 10kHz'de 13.6A ripple current yeteneği bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 134mOhm @ 100Hz
Impedance 102 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V