ALS71H164NP063
CAP ALUM 160000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H164NP
ALS71H164NP063 Hakkında
KEMET ALS71H164NP063, 160000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Vida terminalleri ile şasi montajına uygun olan ürün, 8 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışmaktadır. 10 kHz'de 32.2 A ve 100 Hz'de 30.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 160000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V