ALS71H152DB200
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H152DB200
ALS71H152DB200 Hakkında
KEMET ALS71H152DB200, 1500 µF kapasitansa sahip 200V nominal voltaj için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajlı radyal vida terminal bağlantısı ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 11000 saatlik ömür süresi ile güvenilir uzun dönem performans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışır. 100 Hz'de 184 mOhm ESR ve 128 mOhm impedans değerlerine sahiptir. Yüksek frekansda 8 A @ 10 kHz, düşük frekansda 4.6 A @ 100 Hz ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. ±20% kapasite toleransı ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 184mOhm @ 100Hz
Impedance 128 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V