ALS71H123QS500
CAP ALUM 12000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H123QS500
ALS71H123QS500 Hakkında
KEMET ALS71H123QS500, 12000 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radyal kasa ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 20000 saat ömür garantisi sunar. 24mOhm ESR değeri ve 19mOhms empedansı ile 100Hz'de 25.4A ve 10kHz'de 34.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel cihazlarda kullanılmaya uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V