ALS71H123NT450
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71H123NT
ALS71H123NT450 Hakkında
KEMET ALS71H123NT450, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilimde çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount kuruluma uygun olup, radial can paket tipi ile sunulmaktadır. ESR değeri 21 mOhm @ 100Hz, impedans 15 mOhms'dir. 29.6 A @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 22 A @ 100 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Gücü depolama, filtre ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V