ALS71H122KE550
CAP ALUM 1200UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H122KE
ALS71H122KE550 Hakkında
KEMET ALS71H122KE550, 1200µF kapasitanslı, 550V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminaline sahip radyal kutulu tasarımla üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, 385mOhm ESR değeri ve 9.7A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 18000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan komponentin 385mOhm impedansı sistem stabilitesini destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 385mOhm @ 100Hz
Impedance 336 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V