ALS71H113NW400
CAP ALUM 11000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H113NW400
ALS71H113NW400 Hakkında
KEMET ALS71H113NW400, 11000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminali ile monte edilir. ±20% tolerans ve 21mOhm ESR (100Hz'de) değerlerine sahiptir. 10 kHz'de 28.3A ve 100Hz'de 20.7A ripple akım kapasitesiyle düşük ve yüksek frekans uygulamalarında çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V